Apie
#

Jei paklaustumėte, kuo galime Jums padėti, atsakytume – „Dar nežinome“. Kodėl? Todėl, kad kol kas nežiūrėjome Jums į akis.
Tai mums reiškia ne tik įdėmiai įvertinti Jūsų regėjimą, bet ir pamatyti, kas slepiasi už Jūsų žvilgsnio. Pasikalbėjus suprasti, kuo gyvenate, ką vertinate, koks Jūsų skonis. Tada būsime ramūs, kad rasime tai, kas labiausiai tinka Jūsų akims. Ir Jūsų asmenybei. Taip mąstėme, kai atvėrėme pirmąją savo optiką 1992 metais. Taip dirbame ir dabar.

Kaip mums pavyksta?

Jūsų akimis rūpinamės nuo pirmos iki paskutinės smulkmenos. Nuo regėjimo patikrinimo, ligų diagnostikos iki akinių gamybos.  

Neabejojame – kad ir kokios būtų Jūsų galimybės, nusipelnote tik kokybiškų ir patogių akinių.

Galime pagaminti ir vienetinius, išskirtinio stiklų dizaino akinius. Pavyzdžiui, su kvadrato ar net gėlės formos stiklais.

Siūlome akinius, pritaikytus skirtingiems Jūsų akių poreikiams. Taip vienų akinių Jums užteks ir žiūrėti į tolį, ir dirbti kompiuteriu.

Naujas rėmelių kolekcijas užsakome tik įvertinę jas savo akimis. Visiems rėmeliams, kad ir kokia būtų jų kaina ar modelis, teikiame bent metų garantiją.  

Žiūrime Jums į akis nuo 1992 metų # #

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais.
Paspaudę mygtuką „Sutinku“, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika